• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
155 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Akören İlkokulu
  • ADRES: AKÖREN MAH. HASAN GÜNDÜZ CAD. NO 29 ALADAĞ/ADANA
  • TELEFON: 0 (505) 353 6250
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Akören İlkokulu , ÖĞRENCİLERİMİZE SADECE ÖĞRETEN DEĞİL, ONLARI YAŞAMA HAZIRLAYAN, GELİŞME VE YENİLENMEYİ DEVAMLI YAŞAYAN, ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARI VE KALİTE DÜZEYİ İLE ADANA´NIN ÖNDE GELEN OKULLARI ARASINDA ÖRNEK VE ÖNCÜ BİR OKUL OLMAK.

BİZİM İLKEMİZ,ÖNCE ÜLKEMİZ SÖZÜYLE YOLA ÇIKIP ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCENİN IŞIĞI ALTINDA; KENDİSİNE VE ÜLKESİNE SORUMLU, GELİŞİMİNİ ÇAĞIN GELİŞMİŞLİK DÜZEYİ İLE SINIRLANDIRMAYAN, DÜŞÜNCELERİNİ ÖZGÜRCE İFADE EDEBİLEN, DÜRÜST,PAYLAŞIMCI,KENDİSİNE GÜVENEN MUTLU,ÇEVREYE DUYARLI,BARIŞÇI GENÇLER YETİŞTİRMEK.

Akören İlkokulu


Devlet Kurumları, Milli Eğitim Bakanlığı, Okul  kategorisine ait olan ve ( aladağ ) lokasyonunda yer alan ( Akören İlkokulu ) kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?


Teşkilat Şeması

ABDULKADİR YARDIM
OKUL MÜDÜRÜ
TAHİRE TAHTA
MÜDÜR YARDIMCISI
ZEYNEP KUŞ
SINIF ÖĞRETMENİ
ÖZGÜL YÜCEL
OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ
AYCAN NİGİZ
SINIF ÖĞRETMENİ
AHMET SERTEL
SINIF ÖĞRETMENİ
İSA AKKUŞ
SINIF ÖĞRETMENİ
MUSTAFA KILIÇ
SÜREKLİ İŞÇİ
EMİNE KUŞOĞLU


Akören İlkokuluAkören İlkokuluAkören İlkokulu

Sikayet & önerilerinizi sosyal medya üzerinden bize bildiriniz.


Firmanibul.com sitemize sizde firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma ekleme yapmadan önce ” Gizlilik Politikası ” nı okumanızı tercih ederiz.


Firmanibul.com sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış gerek ücretli veya ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız  iletişim kurarak bizi bilgilendirin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.