• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
80 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AGCO
  • ADRES: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Gençlik Cad. No: 3001 Gebze KOCAELİ
  • TELEFON: 0 (262) 673 7200
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

AGCO Tarım Makineleri, Çiftçilerin makinelerimizi kullandığı alan var. Ve sonra AGCO gibi tarımsal ekipman üreticileri alanı var. Ve mecazi olarak, seviyesini kaldırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünyayı besleyen çiftçiler için yüksek teknolojili çözümler.

GÖREVİMİZ

Üstün müşteri hizmetleri, yenilikçilik, kalite ve bağlılık sayesinde kârlı büyüme.

DEGERLERİMİZ

AGCO’nun temel değerleri, kişisel ve profesyonel olarak kendimizi nasıl yürüttüğümüz konusunda bize rehberlik eder.Bu sürekli değişen tarım dünyasında temel değerlerimiz sabittir. Değerlerimiz, çalışmalarımızın, birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzun ve misyonumuzu yerine getirmek için hangi stratejileri kullandığımızın temelini oluşturur. Temel değerlerimiz, yaptığımız her şeyde her gün kullandığımız uygulamalardır.

AGCO Tarım Makineleri


 

Sikayet & önerilerinizi sosyal medya üzerinden bize bildiriniz.

 

AGCO Tarım MakineleriAGCO Tarım MakineleriAGCO Tarım Makineleri


Firmanibul.com sitemize sizde firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma ekleme yapmadan önce ” Kullanım Klavuzu ” nu okumanızı tercih ederiz.


Firmanibul.com sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış gerek ücretli veya ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız  iletişim kurarak bizi bilgilendirin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.