• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
67 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halk Eğitim Merkezi
  • ADRES: Yunusemre Mah.Kurtuluş Cad.No1 Alpu Kaymakamlık Binası Alpu/ ESKİŞEHİR
  • TELEFON: 0 (222) 511 2381
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Eskişehir Alpu Halk Eğitim Merkezi, Eğitim bölgemizdeki bireylere ilgi ve ihtiyaç duydukları alanlarda sosyal yönlerini destekleyici; maddi ve manevi değerlerimizi kazandıran; meslek edindiren kurslar ve diğer faaliyetler yoluyla hayat boyu öğrenme becerisini kazandırmaktır.

Eskişehir Halk Eğitim Merkezi – TARİHÇESİ

Alpu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 1989 yılında hizmete başlamıştır. Alpu Halk Eğitimi merkezi Müdürlüğü merkez binanın yanında ilçedeki tüm mahalle ve köylerde hizmet vermekte olup her gecen gün hizmet yerlerine yeni yerler katmaya devam etmektedir.


Devlet Kurumları, Milli Eğitim Bakanlığı, Okul  kategorisine ait olan ve ( ) lokasyonunda yer alan ( ) kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?


Teşkilat Şeması


Eskişehir Halk Eğitim MerkeziEskişehir Halk Eğitim MerkeziEskişehir Halk Eğitim Merkezi

Sikayet & önerilerinizi sosyal medya üzerinden bize bildiriniz.


Firmanibul.com sitemize sizde firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma ekleme yapmadan önce ” Gizlilik Politikası ” nı okumanızı tercih ederiz.


Firmanibul.com sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış gerek ücretli veya ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız  iletişim kurarak bizi bilgilendirin.


Okul, Eczane, Hastane, Diş Hekimi, Otel, Mağaza, 2. El Eşya, İş lanları ve dahası firmanibul.com adresinde. Sizde hemen ücretsiz üye olun web sitemizin haber bölümünden, ürünler, etkinlik ve ilanlar avantajlarından yararlanın. Firmanibul.com türkiye’nin firma rehberi. HEMEN ÜYE OL

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.