• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
74 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İzmit Seka Devlet Hastahanesi
  • ADRES: Yenidoğan, Hastane Yolu Sk. No:25, 41100 İzmit/Kocaeli
  • TELEFON: 0 (262) 322 3460
  • FAX: 0 (262) 322 1601
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://sekadh.saglik.gov.tr/
  • E-POSTA: izmitsekadevlet@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yenidoğan, Hastane Yolu Sk. No:25, 41100 İzmit/Kocaeli

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İzmit Seka Devlet Hastanesi, 1946 yılında İzmit Seka Fabrikasının reviri olarak hizmet vermeye başlamış, 1950 yılında İşçi Sigortaları Kurumu’na devredilerek 75 yatak kapasitesi ile İşçi Sigortaları Kurumu Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Zamanla bölgede çalışan işçi sayısının artışı ile 1978 yılında 8 katlı bina (B Blok)  hizmete açılmıştır. 2003 tarihinde hastanemiz derneği ile hayırsever kişi ve kuruluşların katkılarıyla 5 katlı idari binamız hizmete açılmıştır. Eski adı SSK İzmit Bölge Hastanesi olan hastanemiz SSK Sağlık tesislerinin 19 Şubat 2005 tarihi itibariyle Sağlık Bakanlığına devri ile İzmit Devlet Hastanesi adını almıştır…..
Hastanemiz 01.01.2008 tarihinde İzmit Seka Devlet Hastanesi adını alarak 305 yatak kapasitesi ve kendisine bağlı olan Merkez Semt Polikliniği ile hizmet vermektedir. İzmit Seka Devlet Hastahanesi 

Misyonumuz;

Hastalarımıza; hasta haklarını ön planda tutarak, meslek ahlakını benimseyen tecrübeli kadromuzla, çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunabilmektir..

Vizyonumuz;

Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak hastalarca tercih edilen, uygulamalarıyla diğer hastanelere örnek olabilen bir hastane olmaktır..

İzmit Seka Devlet Hastahanesi  Kalite Politikamız

Etik değerlere uygun çalışmak,

Ekip anlayışını benimsemek ve kurum bilincini yaşatmak.

Hasta güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutmak,

Hastalarımıza en iyi tanı ve tedavi hizmetini sunarak, yaşam kalitesini yükseltmek,

Çalışanlarımıza sağlıklı çalışma ortamı oluşturmak; çalışma alanında sahip olduğu riskleri azaltarak güvenliğini sağlamak,

Sağlıkta kalite standartlarını etkin olarak kullanmak,

İzleme, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanmak….

Değerlerimiz

1. Hasta Odaklılık

Sunulan tüm hizmetlerde, istek, ihtiyaç, beklenti ve değerleri dikkate alarak hastanın teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinde aktif katılımının sağlandığı hizmet üretmek.

2. Hasta Güvenliği

Hizmet alan tüm paydaşların zarar görmelerine yol açabilecek ve önceden öngörülebilen tüm tehlikeli, kabul edilebilir bir düzeyde risk seviyesinde tutmak için alınabilecek tedbir ve iyileştirme faaliyetlerinin ön planda olduğu hizmet üretmek.

3. Hakkaniyet

Hizmet alanların başka hiçbir fark gözetilmeksizin sadece tedavi ve bakım ihtiyaçlarını göre eşit haklardan yararlanmasının kurumun tüm hizmet birimlerinde güvence altına alındığı hizmet üretmek.

4. Zamanlılık

Teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin hastanın ihtiyaçlarına göre en uygun ve kabul edilebilir bir zaman aralığı içinde sunmak.

5. Süreklilik

Tıbbi hizmetlerin disiplinler arası ve tedavinin tamamlanması sonrası devamlılığının sağlandığı hizmet sunmak.

6.Etkili İletişim
 Kurumumuzdan hizmet alanların deneyimlerine önem vererek çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz güven ortamında hizmet üretmek…

7.Sorumluluk
Görev bilinci içinde, sorumluluklarımızın farkında hizmet üretmek.  Tıbbi etik ve insani değerler doğrultusunda hizmet üretmek…


RANDEVU
E NABIZ


mhrs

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.