• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181

GOLD Özel Sezar Hospital Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
86 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özel Sezar Hospital Hastanesi
  • ADRES: Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No: 25 Hayal Park yanı Çukurova
  • TELEFON: 0 322 205 5555
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://sezarhospital.com.tr/
  • E-POSTA: info@sezarhospital.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ADANA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No: 25 Hayal Park yanı Çukurova

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Sezar Hospital Adana bölgesine 2017 yılında sağlık yatırımlarında çehre değiştiren Sezar Hospital, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyerek Çukurova Bölgesi’ne yeni bir hizmetle tanıştırmayı hedeflemektedir.

Sezar Hospital 12.000 m² kapalı alanda 110 yatak kapasitesi tam donanımlı Genel Yoğun Bakım , Yenidoğan Yoğun Bakım , 5 ameliyathane, 2 doğumhane, Kişiye özel tasarlanmış odalarda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Kozmetoloji ve Saç ekim merkezleri ile Açık ve kapalı 200 araçlık otoparkı ile hizmete girmiştir. Kolay ulaşımı, şehir merkezinde Akıllı Bina Sistemi ile kurulan Sezar Hospital siz değerli Adana halkına daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış ameilyathane ,yoğun bakım ve anjıo üniteleri ile son teknoloji kullanılarak hazırlanmış görüntüleme merkezi ve laboratuvar ünitesi ile 24 saat hizmet vermekteyiz. Ölçülebilir hasta hizmetini ön plana çıkararak sahip olduğu son teknolojik alt yapı, hasta güvenliği ve mahremiyetini ön planda tutan kaliteli ve güvenilir bir anlayış ile sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda hasta memnuniyetimizi en üst seviyelere taşımak ve hasta mahremiyetine önem vermek kurum olarak üstlendiğimiz en önemli görev ve sorumluluğumuzdur.

Güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan , uluslar arası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.

Sezar Hospital Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, sağlık teknolojilerini takip eden ve uygulayan yüksek kalite standardında hizmet sunan bir kuruluştur.

BANKALAR

TÜRKİYE İŞ BANKASI
YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİLERİ
AKBANK
ŞEKERBANK
TBMM

SİGORTALAR

GÜNEŞ SİGORTA ÖSS TSS
ACIBADEM SİGORTA
ALLİANZ SİGORTA ÖSS VE TSS
ANADOLU SİGORTA ÖSS VE TSS
DEMİR HAYAT SİGORTA ÖSS VE TSS
RAY SİGORTA ÖSS
ERGO SİGORTA TSS
ADANA TİCARET ODASI
TÜRK TELEKOM VAKFI
ERGO SİGORTA TSS
RAY SİGORTA ÖSS
ERGO SİGORTA TSS
ADANA TİCARET ODASI

CGM ÖSS(FORTİS BANK,ANKARA ANONİM SİGORTA,ZİRAAT SİGORTA,RAY SİGORTA,SOMPO JAPAN,ZURİCH,HDI,GENERALİ,ACE EUROPEAN,AIG,TURKLAND)
IMECE TSS (HALK SİGORTA,NİPPON ,DOĞA,UNİCO,GÜNEŞ,ETHİCA)

 

 

özel sezar hospital

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.