• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
122 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cüneyt Koç
  • ADRES: Yenimahalle Fatih Cad. No.35 Kat 1/2
  • TELEFON: 0 (543) 620 6706
  • FAX: 0 (262) 743 9851
  • GSM: 0 (543) 530 0031
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: sezisigorta@outlook.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yenimahalle Fatih Cad. No.35 Kat 1/2

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Sezi Sigorta Gebze de, 2011 yılından beri sigorta sektöründe köklü bir firmayız. 2017 yılında limited şirketine geçiş yaptık. Türkiye geneli en iyi fiyat garantisi veriyoruz. 22 sigorta firmasıyla anlaşmamız vardır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için daima aktif olarak çalışmaktayız.

Zorunlu trafik sigortası adından da anlayabileceğimiz gibi yapılması zorunlu olan bir araç sigortası türüdür.

Zorunlu olan trafik sigortası, aynı zamanda trafikte bulunduğunuz sürece aracınızda da bulundurulması da şart olan sigorta belgesiydi. Üstelik yanınızda bulunmamasının cezai yaptırımları vardı.

Ancak yeni uygulamalarla trafik polisleri; araç bilgilerine bilgisayar ortamından ulaşabildiği ve trafik sigortası poliçenizin olup olmadığını görebildiği için bu uygulama ve yaptırımları ortadan kalktı.

Bu durumdan haberdar olmayan trafik polisleri de yok değil bu yüzden, her ihtimale karşı zorunlu trafik sigortası poliçenizi yanınızda bulundurmakta da elbette fayda var.

Aracınızın herhangi bir sebeple ve herhangi bir durumda kazaya karışması halinde, bir diğer araca ya da kişilere vereceği zararı güvenceye almak için Trafik Yasası şartlarına göre yaptırılması zorunlu olan sigortadır.  Çevirme esnasında bu belgenin yanınızda olması ya da trafik polisinin araç bilgilerinize internet ortamından ulaşabiliyor olması gerekir.

Zorunlu trafik sigortasının yaptırılmamış ya da yaptırıldığının ispat edilememesi durumu aynıdır. Her iki halde de aynı işleme tabii tutulursunuz.

Zorunlu trafik sigortası hiç yaptırılmamış ya da yenilememesi yapılmamış da olsa, yeni bir poliçe düzenlenmemişse trafiğe çıkamazssınız.

Sezi Sigorta Gebze


TÜRKİYE SİGORTA BİRLİĞİ, Milli Eğitim Bakanlığı, Okul  kategorisine ait olan ve ( çayırova ) lokasyonunda yer alan ( sezi sigorta ) kaydının bilgilerini incelemektesiniz.


Sezi Sigorta GebzeSezi Sigorta GebzeSezi Sigorta Gebze

Sikayet & önerilerinizi sosyal medya üzerinden bize bildiriniz.


Firmanibul.com sitemize sizde firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma ekleme yapmadan önce ” Gizlilik Politikası ” nı okumanızı tercih ederiz.


Firmanibul.com sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış gerek ücretli veya ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız  iletişim kurarak bizi bilgilendirin.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.