• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tut Devlet Hastanesi
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi, Tut Yolu, 02350 Tut/Adıyaman
  • TELEFON: 04164412588
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tut Devlet Hastanesi , 1945 yılından 1968 yılına kadar bir sağlık memuru tarafından götürülen sağlık hizmeti, 1968 yılında merkez sağlık ocağının faaliyete geçmesiyle kapsamlı olarak yürütülmeye başlamıştır. 1933’ten 1945’e kadar ise gezici sağlık görevlileri basit hizmetleri vermişlerdir. Bu çerçevede iki tane de eczane sağlık sektöründe hizmet vermektedir.


Devlet Kurumları, Sağlık Bakanlığı, Hastane  kategorisine ait olan ve ( tut ) lokasyonunda yer alan ( Tut Devlet Hastanesi ) kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?


Tut Devlet HastanesiTut Devlet HastanesiTut Devlet Hastanesi

Sikayet & önerilerinizi sosyal medya üzerinden bize bildiriniz.


Firmanibul.com sitemize sizde firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma ekleme yapmadan önce ” Gizlilik Politikası ” nı okumanızı tercih ederiz.


Firmanibul.com sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış gerek ücretli veya ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız  iletişim kurarak bizi bilgilendirin.


Okul, Eczane, Hastane, Diş Hekimi, Otel, Mağaza, 2. El Eşya, İş lanları ve dahası firmanibul.com adresinde. Sizde hemen ücretsiz üye olun web sitemizin haber bölümünden, ürünler, etkinlik ve ilanlar avantajlarından yararlanın. Firmanibul.com türkiye’nin firma rehberi. HEMEN ÜYE OL

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.