• reklam@firmanibul.com
  • 05436481181
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
124 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Usta Pideci
  • ADRES: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 236 5645
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Usta Pideci,2019 yılında, Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda tarafından kurulan , TAB Gıda’nın çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye’nin En Büyük Döner Restoran Zinciri Usta Dönerci’ den sonra kendi yarattığı ikinci markasıdır.

Özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti ile klasik yöntemlere sadık kalarak hazırlanmış nefis pide çeşitleri sunan Usta Pideci , “50 cm’lik Dev Pideler!” sloganı ile pide severleri Türkiye’nin lezzetlerini tatmaya davet ediyor. Doyurucu menüsüyle hem gözlere hem de ceplere hitap ediyor.

Günümüzde internet kullanımının artması ve yaygınlaşması oldukça belirgin bir durum. Yine de internete ulaşamayan bir kesimin olduğu gerçeğinden yola çıktık, tek bir telefon ile iş başvurusu yapmanın cazip geleceğini tahmin ederek ortaya çıkardığımız yeni projemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Usta Pideci

Türkiye’nin her yerinden sadece şehir içi tarifesi ile ulaşabileceğiniz bu çalışmayı kurumsal kimliğimize yakışır bir inovasyon olarak değerlendiriyoruz. Üstelik şu anda hattımız aktif ve çağrı almaya başlamış durumda.

Sistemin işleyişi ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse;
Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız adayların ön bilgilerini alacaklar ve kaydedecekler. İkinci aşamada restoranlar başvuruları değerlendirip, uygun olanlar ile mülakat yapacak. Mülakat süreçleri sonunda en uygun adaylar restoranlarımızda, çağrı merkezimizde veya merkez ofisimizde istihdam edilebilecek.

Bu şekilde, aday ve başvuru bilgilerini çok daha sağlıklı bir şekilde arşivleyebilecek ve raporlayabileceğiz. Aranılan aday kriterlerini girerek adaylar ile daha çabuk ve sağlıklı iletişim kurabileceğiz.


Sikayet & önerilerinizi sosyal medya üzerinden bize bildiriniz.

Usta PideciUsta PideciUsta Pideci


Firmanibul.com sitemize sizde firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma ekleme yapmadan önce ” Kullanım Klavuzu ” nu okumanızı tercih ederiz.


Firmanibul.com sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış gerek ücretli veya ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız  iletişim kurarak bizi bilgilendirin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.